Проведення Веукраїнського тижня права в Сербичанському НВК

Date: 4 лютого 2019 о 09:51
203 view

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права». На виконання наказу ВОМС Сокирянської РДА від 01.10.2018 №428/о в Сербичанському НВК з 10 по 14 грудня було проведено Всеукраїнський тиждень права.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права». На виконання наказу ВОМС Сокирянської РДА від 01.10.2018                                                                                       №428/о в Сербичанському НВК з 10 по 14 грудня було проведено Всеукраїнський тиждень права.

Так у рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів були залучені учні 1-10 класів.

Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на якій учні ознайомилися  із планом роботи протягом тижня.

До тижня правознавства   на стенді «Предметний тиждень» було оформлено  матеріалами з права,  різноманітні завдання. В шкільній бібліотеці діяла  книжкова виставка «Закон і ми» (відповідальний Задверняк О.В.),

Вчителем правознавства Олійник Т.В. було проведено низку заходів:

- конкурс на кращий малюнок «Права дитини в малюнках», бесіда «Конвенція ООН про права дитини (5 клас); юридична гра «Юридичний футбол» 9 - 10 класи); тренінг «Підлітки мають знати свої права» (8-10 класи). Класними керівниками проведено години спілкування: «Наші права – щасливе дитинства» (1-4 класи), «Розгляд у групах життєвих ситуацій «Як би я вчинив…» (5-10 класи), «Відповідальність підлітків за свої права» (9-10 класи).  Під час заходів учнів продемонстрували знання законів, вміння розв'язувати правові ситуації.

Адміністрація школи, вчителі були присутні на відкритому уроці у 9 класі "Конституційні права, свободи та обов'язки громадян України", на якому учні працювали з Конституцією України, висловлювали свої думки про дотримання права і про значення правосвідомості та правової культури.