Проведення предметного тижня Захисту Вітчизни присвяченого Дню Збройних Сил України

Date: 4 лютого 2019 о 09:40
176 views

З метою національно – патріотичного виховання в Серичанському НВК з 3.12.18 - по 7.12.2018р. проведено тиждень «Захисту Вітчизни», присвячений Дню Збройних сил України.

В раках предметного тижня було організовано та проведено ряд заходів:

• Педагог– організатор та вчитель ЗВ Куклін Р.М. провели тематичну лінійку , де ознайомили учнів НВК із планом проведення тижня «Захисту Вітчизни», присвяченого Дню Збройних сил України.
  • Класні керівники 5 – 10 класів та вчитель історії Бучацька О.І. провели

круглий стіл з питань воєнно-політичної історії України; історії українського війська.

• Військовий керівник Маковій А.В. та вчитель ЗВ Куклін Р.М., педагог – організатор Душкевич А.В. організували для учнів 1 – 4 класів загання «Козацькі забави» та  військово-спортивні змагання із використанням конкурсів Всеукраїнської військово – патріотиної гри Сокіл (Джура): «Впоряд», «Перетягування линви», та ін. для учнів 5 – 8  та 9 – 10 класів.
  • Педагог – організатор Олійник Т.В. організувала та провела екскурсію для учнів НВК до громадського музею , де розповіла про  героїв  та захисників нашої Батьківщини минулих та теперішніх років.
  • Бібліотекар Задверняк О.В  зробила виставку літератури в шкільній бібліотеці, присвячену славетній історії українського війська.
  • Вчителі ЗВ Куклін Р.М. та  образотворчого мистецтва Душкевич А.В. організували конкурс малюнків та стінівок «Героям присвячено», «Вони захищають Україну», де найактивнішими відзначила учнів 1 – 4 класів.
  • Класними керівниками організовано перегляд відеороликів з обговоренням подій на сході України за участі учасників ООС (АТО).
  • 5 грудня 2018 учні Сербичанського НВК взяли участь у районних змаганнях допризовної молоді, присвячених Дню Збройних сил України.

У рамках проведення тижня «Захисту Вітчизни», присвяченого Дню Збройних сил України учні Сербичанського НВК ознайомилися та розширили свої знання про українські військові традиції від давнини до сьогодення, що сприяло патріотичному вихованню учнів , адже виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.