Новий навчальний рік!

Дата: 12 грудня 2019 о 10:21, Оновлено 12 грудня 2019 о 10:29
Автор: Ладан А. Д.
239 переглядів

Кожна держава повинна мати свою армію, що захищатиме її інтереси тоді, коли дипломатичні методи виявляться безсилими. Україна - як незалежна держава-має бути готовою відстоювати свою омріяну у віках і недавно здобуту незалежність.
Відповідно до річного плану роботи в Сербичанському НВК з 02.12.19 р. по 06.12.19. було проведено тиждень Захисту Вітчизни. Під час проведення , якого учні змогли відчути себе справжніми Захисниками.
Серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс малюнків «Зброїні сили України очима дітей», класоводами 3-4 класів, Гафінчук Л.І. та Кулик Н.А. провели чудову виховну годину «6 грудня в календарі державних свят». До виховної години класоводи та учні готувалися заздалегідь. Кожен учень приніс з дому фотокартку родича, який був на строковій службі в армії та гідно презентували їх. Під час виховної години учні разом змагалися в грі «Ерудит» , розказували вірші, переглядали відеоролик про Операцію Об’єднаних Сил на кінці виховної години учні взяли участь у флешмоб «Разом ми велика сила».
Вчитель Захисту Вітчизни Куклін Р.М. разом із учнями 5-11 класів провів заняття з користування протигазу. Учні НВК протягом тижня мали змогу ознайомитись із стендом « Нові військові звання та нагороди». Серед учнів 10-11 класів було проведено заняття «Догляд за зброєю»
Сербичанський НВК разом зі всією країною відзначаємо День Збройних Сил України. Не дивлячись на труднощі, які випали на долю молодої незалежної української держави та потребу у захисті своїх кордонів, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. Добра й мира вам, наші захисники!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.